Konferencja otwierająca Szkołę Ćwiczeń

Ogólnopolski Operator Oświaty oraz Szkoła Ćwiczeń Leonardo w Gdańsku wraz z Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku i ATENEUM Szkoła Wyższa w Gdańsku ma zaszczyt zaprosić na Konferencję

pt. „Osiągnij mistrzostwo z Leonardo – konferencja inaugurująca Szkołę Ćwiczeń Leonardo w SP nr 29 w Gdańsku”

Konferencja będzie okazją do wysłuchania wielu interesujących wykładów, m. in. na temat założeń projektu „Szkoła Ćwiczeń Leonardo w Gdańsku”, „Szkoły ćwiczeń w procesie kształcenia i doskonalenia nauczycieli”, „Szkoła ćwiczeń edukacyjną przygodą”, „Między mistrzostwem a współzawodnictwem – czego uczy nas sport?” „Wykorzystanie technologii w nauczaniu języka”

Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konferencji jak i w wydarzeniach towarzyszących.

Data wydarzenia: 7 październik 2021

Start: godzina 10:00 (forma konferencji: online)