Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ

REKRUTACJA I ZAPISY 2021/2022

Szkoła nasza przyjmuje kandydatów w ciągu roku do każdej klasy, w razie wystąpienia wolnych miejsc. Coroczna rekrutacji do klas I odbywa się w terminie zbliżonym do rekrutacji gdańskich placówek samorządowych. Nasza Szkoła jest otwarta również na dzieci zamieszkałe poza Gdańskiem: przyjmujemy w rekrutacji zapisy uczniów nie tylko z terenu Gminy Miasta Gdańska. Nie uczestniczymy w rekrutacji elektronicznej Miasta Gdańska.

Jesteśmy placówką kameralną, publiczną i bezpłatną. Prowadzimy po dwie klasy na poziomie. Zapisujemy do oddziału po 20 uczniów. Corocznie w szkole tworzymy dwie klasy, w tym jedną sportową o profilu szachowym.

Zapraszamy Rodziców i Opiekunów do zapisu Dzieci do SP29 Leonardo!!!


Publikujemy listę kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022:

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO KLAS I NA ROK SZKOLNY 2021/2022

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2021/2022 (kliknąć aby pobrać)

Przypominamy również o konieczności przesłania do 29.03.2021 skanu OŚWIADCZENIA WOLI na adres: sp29@operator.edu.pl.


ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU PROMUJĄCEGO SP29 LEONARDO:


Dokumenty do pobrania (wystarczy kliknąć na nazwy dokumentów):

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KLASY 1 NA ROK SZKOLNY 2021/2022

OŚWIADCZENIE WOLI

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO SP29 W GDAŃSKU (do klasy innej niż 1)

OŚWIADCZENIE wielodzietność, samotne wychowywanie dziecka

OŚWIADCZENIE absolwent przedszkola Fundacji

OŚWIADCZENIE rodzeństwo pobierające naukę w placówce Fundacji

HARMONOGRAM REKRUTACJI 2021/2022

KRYTERIA REKRUTACJI 2021/2022

REGULAMIN REKRUTACJI 2021/2022

ZARZĄDZENIE FUNDACJI OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY