Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ

Rekrutacja szkół i nauczycieli współpracujących

Informujemy, że II Nabór szkół współpracujących w ramach projektu 

„Szkoła ćwiczeń Leonardo w PSP nr 29 w Gdańsku”

zostaje wydłużony do 25 czerwca 2021r.


II NABÓR  DO UDZIAŁU W PROJEKCIE 

PN. „SZKOŁA ĆWICZEŃ LEONARDO W PSP NR 29 W GDAŃSKU”

Szanowni Państwo,

Ogólnopolski Operator Oświaty zaprasza do udziału w projekcie pn. „Szkoła ćwiczeń Leonardo w PSP nr 29 w Gdańsku”, szkoły podstawowe z województwa pomorskiego.

Celem projektu jest wsparcie systemu wspomagania szkół w zakresie rozwoju u uczniów kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych poprzez utworzenie szkoły ćwiczeń w Publicznej Szkole Podstawowej Leonardo w Gdańsku i wsparcie 56 nauczycieli z 7 szkółw tym 1 szkoły specjalnej/integracyjnej i 2 szkół z obszaru wiejskiego z terenu województwa pomorskiego.

W ramach realizacji wsparcia dla nauczycieli przewidzianych w projekcie pn. „Szkoła ćwiczeń Leonardo w PSP nr 29 w Gdańsku” oferujemy: szkolenia, warsztaty, lekcje pokazowe, sieci współpracy, wsparcie indywidualne, udział w konferencjach otwarcia szkoły ćwiczeń i podsumowania działań projektowych w tym wypracowanych rozwiązań. 

Podczas uczestnictwa w projekcie zapewniamy materiały szkoleniowe. Większość działań odbywać się będzie w formie zdalnej w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego                                      chorobę COVID-19,

II Nabór szkół współpracujących w ramach projektu 

„Szkoła ćwiczeń Leonardo w PSP nr 29 w Gdańsku”

trwać będzie do 18 czerwca 2021 r.

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE W FORMACIE PDF


LISTA SZKÓŁ WSPÓŁPRACUJĄCYCH ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE:

  1. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Armii Krajowej w Sopocie
  2. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Drzeżdżona w Redzie
  3. Szkoła Podstawowa nr 7 im. mjr. Mieczysława Słabego w Gdańsku
  4. Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w Wocławach

LISTAW SZKÓŁ ZAKWALIFIKOWANYCH W FORMACIE PDF


Szanowni Państwo,

Ogólnopolski Operator Oświaty zaprasza do udziału w projekcie pn. „Szkoła ćwiczeń Leonardo w PSP nr 29 w Gdańsku”, szkoły podstawowe z województwa pomorskiego.

Celem projektu jest wsparcie systemu wspomagania szkół w zakresie rozwoju u uczniów kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych poprzez utworzenie szkoły ćwiczeń w Publicznej Szkole Podstawowej nr 29 Leonardo w Gdańsku i wsparcie 56 nauczycieli z 7 szkółw tym 1 szkoły specjalnej/integracyjnej i 2 szkół z obszaru wiejskiego z terenu województwa pomorskiego.

W ramach realizacji wsparcia dla nauczycieli przewidzianych w projekcie pn. „Szkoła ćwiczeń Leonardo w PSP nr 29 w Gdańsku” oferujemy: szkolenia, warsztaty, lekcje pokazowe, sieci współpracy, wsparcie indywidualne, udział w konferencjach otwarcia szkoły ćwiczeń i podsumowania działań projektowych w tym wypracowanych rozwiązań. 

Podczas uczestnictwa w projekcie zapewniamy materiały szkoleniowe. Większość działań odbywać się będzie w formie zdalnej w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19.

Nabór szkół współpracujących ze szkołą ćwiczeń 

„Szkoła ćwiczeń Leonardo w PSP nr 29 w Gdańsku”

trwać będzie do 18 maja  2021 r.


DOKUMENTY DO POBRANIA DLA SZKÓŁ ZAINTERESOWANYCH WSPÓŁPRACĄ:

Zaproszenie do udziału w projekcie pdf

Regulamin udziału w projekcie pdf

Wniosek aplikacyjny pdf

Wzór porozumienia o współpracy pdf

DOKUMENTY DO POBRANIA DLA NAUCZYCIELI SZKÓŁ ZAINTERESOWANYCH WSPÓŁPRACĄ:

Deklaracja uczestnictwa w projekcie pdf

Formularz zgłoszeniowy pdf

Oświadczenie zał. nr 8 pdf

Regulamin udziału w projekcie pdf

KONTAKT:

Magdalena Chmielewska –lider Szkoły Ćwiczeń Leonardo  – tel. 533 337 481

Paweł Czynszak – koordynator Szkoły Ćwiczeń Leonardo – tel. 506 138 259

Katarzyna Jasik – koordynator projektu – tel. 533 330 761 

                       Z poważeniem

Magdalena Chmielewska

Lider Szkoły Ćwiczeń