Chcesz poznać menu w naszej szkole? Kliknij w czerwony link poniżej 🙂

AKTUALNE MENU W SP29

W naszej placówce żywieniem dzieci zajmuje się profesjonalna certyfikowana kuchnia J&D Catering (jd-catering.pl). Cotygodniowa zbilansowana dieta dostarcza naszym podopiecznym wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Wszystkie posiłki są przygotowywane metodami kuchni domowej i dostosowane do wieku dzieci. Tradycyjne naczynia jakimi się posługujemy przy podaży posiłków, prócz estetyki, posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa i higieny.

Informujemy, że nasz Cattering przystąpił do ogólnopolskiego programu propagującego zdrowe żywienie w szkołach i przedszkolach. Uzyskał specjalny certyfikat świadczący o ukończeniu szkolenia, zweryfikowaniu jadłospisów, uznając je za prawidłowe i spełniające wymogi Ministra Zdrowia. Gratulujemy i oczywiście… bardzo się cieszymy!

W szkole serwowany jest DWUDANIOWY OBIAD z napojem.

Smacznego