Publikacja OSIĄGNIJ MISTRZOSTWO Z LEONARDO

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do lektury publikacji pt. Osiągnij Mistrzostwo Z Leonardo – o Szkole Ćwiczeń w Publicznej Szkole Podstawowej nr 29 w Gdańsku”. Publikacja stanowi jeden z kluczowych elementów realizowanego przedsięwzięcia. Opracowanie powstało dzięki współpracy Szkoły Podstawowej nr 29 Leonardo w Gdańsku prowadzonej przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty, Akademii Ateneum w Gdańsku oraz Pomorskiemu Centrum Edukacji Nauczycieli.

Materiał opracowany został w ramach projektu „Szkoła Ćwiczeń Leonardo w PSP nr 29 w Gdańsku” nr POWR.02.10.00-00-3036/20, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rozdział 1 – Paweł Czynszak, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 Leonardo w Gdańsku

Szkoła jako przestrzeń wspólna. Ekspresem od początków placówki po Szkołę Ćwicze

Rozdział 2 – dr Małgorzata Pilecka, Akademia Ateneum w Gdańsku

Udział w Szkole Ćwiczeń „Leonardo” jako istotny element przygotowania profesjonalnego nauczycieli wczesnej edukacji